election.ekantipur.com
स्थानीय तह निर्वाचन २०७९
NP
|
EN
प्रदेश
प्रदेश १
मधेस प्रदेश
वाग्मती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
नगरपालिका वा गाउँपालिका
खोज्नुहोस्
पार्टीगत निर्वाचित उम्मेदवार सूची
2.6K
Shares
Facebook
Twitter
Messenger
Viber
Whatsapp
नेपाली कांग्रेस
पार्टीगत उम्मेदवार सूची
-- पार्टी छान्नुहोस् --
नेपाली कांग्रेस
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजवादी)
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
किरात खम्बुवान साझा पार्टी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
उन्नत लोकतन्त्र पार्टी
नेपाल विवेकशील पार्टी
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
जनमत पार्टी (जपा)
मौलिक जरोकिलो पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाली जनता दल
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
नेपाल परिवार दल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
नेपाल सद्भावना पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाति पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
सचेत नेपाली पार्टी
जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल
बहुजन शक्ति पार्टी
तराइ-मधेस लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रिय सद्भावना पार्टी
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
सामाजिक एकता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च(थरुहट)
नेपाल सुशासन पार्टी
आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
जनजागरण पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी राष्ट्रवादी
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी
प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
समाजवादी केन्द्र नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी परिवर्तन
नेपाल दलित पार्टी
देशभक्त समाज
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
साझा पार्टी नेपाल
जिल्ला
न.पा. / गा.पा.
मेयर :
उप मेयर
प्राप्त मत
ताप्लेजुङ
फक्ताङलुङ
रबिनसाम्रा लिम्बु
२,३५८
निर्वाचित
फुङलिङ
अमिर मादेन
६,१७९
निर्वाचित
मिक्वाखोला
भक्तबहादुर कार्की
२,०२३
निर्वाचित
मेरिङदेन
युक हांवीर हांगाम
२,८६९
निर्वाचित
मैवाखोला
कमलकुमारी लिम्बु
२,५४१
निर्वाचित
सिरिजंगा
लालकृष्ण चौहान
३,३४३
निर्वाचित
पाँचथर
कुम्मायक
वंमप्रसाद लावती
३,०५७
निर्वाचित
तुम्वेवा
बाबुराम खड्का
२,७१८
निर्वाचित
फालेलुङ
वीरविक्रम थाम्सुहाङ
५,७७९
निर्वाचित
फाल्गुनन्द
वृजहाङ आङदेम्बे
५,७३९
निर्वाचित
फिदिम
मित्रप्रसाद काफ्ले
९,८५५
निर्वाचित
मिक्लाजुङ
सन्तकुमार सेर्मा
५,५४२
निर्वाचित
हिलिहाङ
समरबहादुर अधिकारी
४,५६५
निर्वाचित
ईलाम
इलाम
केदार थापा
१३,१६५
निर्वाचित
विष्णुकुमारी लिम्बु
१३,५४२
निर्वाचित
चुलाचुली
राजेन्द्र केरुङ्ग
६,६५०
निर्वाचित
माईजोगमाई
प्रविना राई
५,१५१
निर्वाचित
रोङ
मनिकुमार स्याबो
४,६६९
निर्वाचित
सन्दकपुर
तुलाराम गुरुङ
४,२२३
निर्वाचित
सूर्योदय
दुर्गाकुमार बराल
११,८५४
निर्वाचित
झापा
कचनकवल
कालेन्द्रप्रसादसिंह राजवंशी
११,४५७
निर्वाचित
कन्काई
आसा शिवाकोटी
१०,७१३
निर्वाचित
कमल
हुकुमसिंह राई
१२,८६८
निर्वाचित
गौरीगञ्ज
फुलवति राजवंशी
५,६८९
निर्वाचित
झापा
जयनारायण शाह
६,९९८
निर्वाचित
अन्जुदेवी थपलिया
५,८६८
निर्वाचित
दमक
रेगिना भट्टराई
१७,०७२
निर्वाचित
बुद्धशान्ति
मनोज प्रसाईं
११,४०३
निर्वाचित
भद्रपुर
गणेश पोखरेल
१२,५२५
निर्वाचित
मोरंग
कटहरी
देवराज चौधरी
६,५६५
निर्वाचित
ग्रामथान
जय प्रकास गच्छदार थारु
७,६०५
निर्वाचित
जहदा
जितेन्द्रप्रसाद साह
६,५०१
निर्वाचित
हन्ना सोरेन
५,५४५
निर्वाचित
धनपालथान
जिवछप्रसाद गच्छदार
६,३२९
निर्वाचित
नसीमा बानो
६,२८४
निर्वाचित
बुढीगंगा
जितनारायण थापा मगर
८,२९९
निर्वाचित
अमृताकुमारी गच्छदार
९,०५०
निर्वाचित
बेलबारी
नितु थापा
१३,७३१
निर्वाचित
मिक्लाजुङ
बवीकुमार राई
८,२५३
निर्वाचित
रतुवामाई
नागेश्वरप्रसादसिंह गंगाई
१३,१३५
निर्वाचित
विराटनगर
नागेश कोइराला
३०,१७०
निर्वाचित
सुनसरी
इटहरी
हेम कर्ण पौडेल
३३,०४९
निर्वाचित
इनरुवा
केदार भण्डारी
११,८२४
निर्वाचित
विनीताकुमारी मेहता
११,४८०
निर्वाचित
कोशी
ऐयुव अंसारी
६,४१६
निर्वाचित
अनितादेवी यादव
५,३९९
निर्वाचित
दुहवी
बेदनारायण गच्छदार
११,९१६
निर्वाचित
मेनुका पोखरेल
११,४३०
निर्वाचित
देवानगञ्ज
कुमारी विभा यादव
६,११२
निर्वाचित
बराहक्षेत्र
रमेश कार्की
१९,२९३
निर्वाचित
भोक्राहा नरसिंह
अजमल अख्तर मिया
४,९९३
निर्वाचित
सुनिताकुमारी उराँव
४,२४६
निर्वाचित
हरिनगर
गफार अंसारी मिया
६,१७२
निर्वाचित
रिमझिमकुमारी भगत
६,२१३
निर्वाचित
धनकुटा
छथर जोरपाटी
छत्रबहादुर सुव्वा
४,३५९
निर्वाचित
पाख्रिबास
ज्ञानबहादुर गुरुङ
५,४९८
निर्वाचित
महालक्ष्मी
ध्रुवराज राया
६,३२८
निर्वाचित
साँगुरीगढी
जितेन्द्र राई
५,३९९
निर्वाचित
संखुवासभा
खाँदबारी
महेश थपलिया
७,६३४
निर्वाचित
चिचिला
पासाङ नुर्वु शेर्पा
१,८६१
निर्वाचित
मनकला राई
१,८५४
निर्वाचित
धर्मादेवी
तारा महत
४,३२३
निर्वाचित
पाँचखपन
विपीन राई
४,७८८
निर्वाचित
मकालु
ओङदी छिरीङ शेर्पा
३,०१७
निर्वाचित
सभापोखरी
भीमबहादुर लिम्बु
३,००७
निर्वाचित
सिलिचोङ
भूपालराज राई
२,२०३
निर्वाचित
देवीता राई (कुलुङ)
२,०७५
निर्वाचित
भोजपुर
अरुण
शालिकराम खत्री
२,८८७
निर्वाचित
बिनीता ढकाल
३,०००
निर्वाचित
टेम्केमैयुङ
सरोज बस्नेत
३,९८०
निर्वाचित
भोजपुर
कैलाशकुमार आले
५,६१५
निर्वाचित
रामप्रसाद राई
विरेन्द्र राई
३,५७७
निर्वाचित
साल्पासिलिछो
अस्मिता कुलुङ राई
१,८६२
निर्वाचित
हतुवागढी
सुनिता राई
३,७०८
निर्वाचित
तेहथुम
आठराई
दिलकुमार पाहीम
४,६९२
निर्वाचित
फेदाप
केशवप्रसाद भेटवाल
४,०४१
निर्वाचित
सुनिता पाहिम
३,९८५
निर्वाचित
मेन्छयायेम
गीतादेवी तिम्सिना
१,९८६
निर्वाचित
लालीगुराँस
अर्जुन मावोहाङ
५,१३९
निर्वाचित
जमुना मगर कार्की
४,८८७
निर्वाचित
ओखलढुंगा
खिजिदेम्बा
सुशिला तामाङ
२,८२४
निर्वाचित
चम्पादेवी
नवराज केसी(खत्री)
४,७१५
निर्वाचित
चिशंखुगढी
सन्तोषबाबु थापा
३,११६
निर्वाचित
मानेभञ्याङ
आश्राचन राई
४,७५०
निर्वाचित
लिखु
अशोककुमार कार्की
३,७७६
निर्वाचित
सिद्धिचरण
तेजन खनाल
६,८३४
निर्वाचित
सुनकोशी
कमल तामाङ
५,३९९
निर्वाचित
सुनिता अधिकारी
५,२१५
निर्वाचित
खोटाङ
ऐसेलुखर्क
राजेशकुमार राजभण्डारी
३,१४६
निर्वाचित
केपिलासगढी
समिर राई
२,२४४
निर्वाचित
खोटेहाङ
रुपेश राई
३,७६३
निर्वाचित
जन्तेढुंगा
खेमबहादुर खड्का
२,८०५
निर्वाचित
दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी
तीर्थराज भट्टराई
११,३८९
निर्वाचित
बराहपोखरी
शालिकराम बन्जरा
३,१८१
निर्वाचित
रावा बेसी
फटिककुमार श्रेष्ठ
२,४८९
निर्वाचित
साकेला
रविप्रकाश राई
१,८५०
निर्वाचित
हलेसी तुवाचुङ
विमला राई
६,३१७
निर्वाचित
रमेशकुमार राउत
५,९३४
निर्वाचित
सोलुखुम्बु
नेचासल्यान
धन जन राई
२,५५९
निर्वाचित
विना राई
२,९०६
निर्वाचित
माहाकुलुङ
सूर्यबहादुर राई
२,१००
निर्वाचित
विपना कुलुङ
१,९२९
निर्वाचित
लिखु पिके
मिनादेवी कार्की
१,२६०
निर्वाचित
ङावाङ लाक्पा शेर्पा
१,४११
निर्वाचित
सोताङ
खिलराज बस्नेत
१,६४८
निर्वाचित
अञ्जु नाछिरिङ राई
१,६६९
निर्वाचित
सोलुदूधकुण्ड
नाम्गेल जाङबु शेर्पा
४,९६८
निर्वाचित
गान्धीमाया तामाङ
४,६६७
निर्वाचित
उदयपुर
उदयपुरगढी
जितबहादुर खड्का
४,६४८
निर्वाचित
कटारी
राजेसचन्द्र श्रेष्ठ
६,४१७
निर्वाचित
ताप्ली
धनमाया मगर
२,५८६
निर्वाचित
त्रियुगा
वसन्तकुमार बस्नेत
१३,९५९
निर्वाचित
बेलका
अशोक कार्की
१०,१२०
निर्वाचित
रौतामाई
भुपिन्द्रबहादुर थापा
३,६९९
निर्वाचित
लिम्चुङबुङ
पुष्पलाल राई
१,६२५
निर्वाचित
सप्तरी
अग्नीसाइर कृष्णासवरन
कल्पनाकुमारी चौधरी
४,२१६
निर्वाचित
कञ्चनरुप
ललनप्रसाद गुप्ता
७,८८९
निर्वाचित
श्रीमती मुनाकुमारी पोख्रेल
७,०७४
निर्वाचित
तिरहुत
विजयकुमार यादव
३,५५६
निर्वाचित
विणादेवी यादवनी
३,०५१
निर्वाचित
तिलाठी कोइलाडी
अरुणकुमार मण्डल
५,४५७
निर्वाचित
फुलकुमारी साह
३,६८१
निर्वाचित
विष्णुपुर
रेणुकुमारी यादव
३,३६५
निर्वाचित
सप्तकोशी
कृष्णप्रसाद ढकाल
४,४६९
निर्वाचित
रिताकुमारी चौधरी
३,९५८
निर्वाचित
सुरुङ्गा
गीता चौधरी
७,२९२
निर्वाचित
रुद्रबहादुर कार्की
६,२७५
निर्वाचित
सिराहा
धनगढीमाई
संगीताकुमारी चौधरी
६,६१३
निर्वाचित
बरियारपट्टी
ममता कुमारी
३,९९७
निर्वाचित
लक्ष्मीपुर पतारी
चतुरानन्द ठाकुर
३,८४५
निर्वाचित
अमर कला यादव
३,८४८
निर्वाचित
लहान
महेशप्रसाद चौधरी
२०,१०५
निर्वाचित
सखुवानान्कारकट्टी
निलम यादव
३,४६२
निर्वाचित
धनुषा
कमला
विशेश्वर यादव
३,८८७
निर्वाचित
शिलादेवी मण्डल
३,८८७
निर्वाचित
क्षिरेश्वरनाथ
रचना श्रेष्ठ
७,५५०
निर्वाचित
गणेशमान चारनाथ
जितनारायण यादव
३,१०८
निर्वाचित
तुलसाकुमारी पाण्डे
३,२८३
निर्वाचित
जनकनन्दिनी
कमला सहगल
२,९९८
निर्वाचित
जनकपुरधाम
किशोरी साह
१५,५२५
निर्वाचित
धनुषाधाम
बालेश्वर मंण्डल
४,७१८
निर्वाचित
विधादेवी भुजेल
४,७५८
निर्वाचित
धनौजी
राजकुमार साह
२,२६२
निर्वाचित
रामवतीदेवी मण्डल
२,४३०
निर्वाचित
नगराइन
विनयकुमार यादव
५,५५६
निर्वाचित
बटेश्वर
राम अशिष महतो
४,०१८
निर्वाचित
फुलकुमारी सिंह
३,६०१
निर्वाचित
मिथिला
महेन्द्र महतो
७,०३१
निर्वाचित
मिथिला बिहारी
राजेन्द्रप्रसाद यादव
४,३०४
निर्वाचित
लक्ष्मीनिया
भोगेन्द्र मिश्र
३,७६५
निर्वाचित
फुलकुमारी यादवनी
३,६२८
निर्वाचित
शहीदनगर
सुनिताकुमारी सिँह
४,९३१
निर्वाचित
हंसपुर
प्रदीपकुमार यादव
४,४०९
निर्वाचित
दुर्गादेवी
४,४६५
निर्वाचित
महोत्तरी
बलवा
राम दुलारीदेवी
५,१०८
निर्वाचित
भँगाहा
शान्तीकुमारी सिंह
५,७७५
निर्वाचित
मनरा शिसवा
मोहन पाण्डेय
५,८८४
निर्वाचित
शकुन्तला देवी
५,७४५
निर्वाचित
लोहरपट्टी
शैलेन्द्रकुमार यादव
५,४२९
निर्वाचित
सरिता शर्मा
५,२८१
निर्वाचित
सर्लाही
ईश्वरपुर
मनोजकुमार आचार्य
८,४८०
निर्वाचित
रंजितादेवी चौधरी
८,२६८
निर्वाचित
कविलासी
ब्रम्हदेव राय
६,४४४
निर्वाचित
पुनम कर्ण
६,९०७
निर्वाचित
कौडेना
रुपेशकुमार
५,२८१
निर्वाचित
नगीना देवी
४,९६३
निर्वाचित
चन्द्रनगर
राजकुमार महतो
३,९९५
निर्वाचित
धनकौल
रामआश्रय साह
४,४७७
निर्वाचित
अकली सहनी
४,५०५
निर्वाचित
पर्सा
धिरेन्द्र राय
२,४६६
निर्वाचित
नुतन देवी
२,०३९
निर्वाचित
ब्रह्मपुरी
रामपदारथ साह तेली
४,६६८
निर्वाचित
श्याम कला यादव
४,६१०
निर्वाचित
मलंगवा
नागेन्द्रप्रसाद यादव
९,०७८
निर्वाचित
शकुन्तलादेवी साह
५,१४३
निर्वाचित
लालबन्दी
वासुदेव अधिकारी
९,५६१
निर्वाचित
कल्पनामाया पाख्रीन
८,८५०
निर्वाचित
विष्णु
जवाहरलाल यादव
३,२११
निर्वाचित
उषा देवी
२,९४९
निर्वाचित
हरिपुर
गोपाल पजियार
६,९३८
निर्वाचित
निलमदेवी राय यादव
५,५८३
निर्वाचित
हरिपुर्वा
विनोदकुमार साह तेली
५,०९९
निर्वाचित
सुमित्रादेवी ग्वारनी
४,३९१
निर्वाचित
रौतहट
कटहरिया
अजयप्रकाश
७,१७२
निर्वाचित
रिता देवी
७,५२०
निर्वाचित
गढीमाई
श्यामप्रसाद यादव
८,६३१
निर्वाचित
गरुडा
पुनमकुमारी चौधरी
६,७०३
निर्वाचित
गुजरा
रत्न लामा
६,०१०
निर्वाचित
चन्द्रपुर
सञ्जयकुमार काफ्ले
९,१६३
निर्वाचित
जयमालाकुमारी चौधरी
११,३७८
निर्वाचित
परोहा
शेख वकिल
६,८२३
निर्वाचित
सुगन्धी गिरी
६,१६५
निर्वाचित
फतुवा बिजयपुर
गोपाल राय यादव
४,८५१
निर्वाचित
अमवेया खातुन
५,१६२
निर्वाचित
माधव नारायण
बैजनाथप्रसाद यादव
४,२८८
निर्वाचित
राजपुर
मोराजीक अालम
६,३३५
निर्वाचित
जमिला असगरी
६,२६८
निर्वाचित
वारा
आदर्श कोटवाल
जवाहर प्रसाद
४,०८७
निर्वाचित
मिरादेवी
३,३७५
निर्वाचित
कोल्हवी
राम प्रसाद चौधरी
९,१०५
निर्वाचित
लक्ष्मी कुमारी चौधरी
९,०८८
निर्वाचित
महागढीमाई
उपेन्द्र प्रसाद यादव
८,६७०
निर्वाचित
तारादेवी कानु
७,९९७
निर्वाचित
सुवर्ण
राजेशप्रसाद यादव
५,३५१
निर्वाचित
पुनम कुमारी
३,९८०
निर्वाचित
पर्सा
कालिकामाई
राजमती बरैनी
३,९८२
निर्वाचित
छिपहरमाई
श्रीमती लिलावतीदेवी कानु
३,७६१
निर्वाचित
जगरनाथपुर
श्रीकान्तप्रसाद यादव
५,७४९
निर्वाचित
बबिता सिंह
५,५३१
निर्वाचित
जिराभवानी
अनोज चौधरी
४,५६०
निर्वाचित
रेखा चौधरी
४,७१०
निर्वाचित
धोबीनी
मंजु देवी
३,१४३
निर्वाचित
पकाहा मैनपुर
सुरेश प्रसाद
४,६८५
निर्वाचित
सरफुन नेशा
४,१४१
निर्वाचित
पटेर्वा सुगौली
दिनेशकुमार चौधरी
५,१४४
निर्वाचित
ममता महतो
४,४४४
निर्वाचित
वीरगन्ज
इम्तियाज आलम
३०,०७८
निर्वाचित
सिन्धुली
घ्याङलेख
जगत बहादुर भोलन
२,१०२
निर्वाचित
कमलामाई
उपेन्द्रकुमार पोखरेल
१४,१८७
निर्वाचित
तीनपाटन
कर्ण बहादुर मगर
९,२३९
निर्वाचित
दुधौली
चन्द्रकिशोर थारु
१४,२१३
निर्वाचित
मरिण
विमला माझी
५,२८१
निर्वाचित
सुनकोशी
कपिलकुमार कोइराला
६,५९४
निर्वाचित
हरिहरपुरगढी
चेखबहादुर थिङ
५,७०३
निर्वाचित
रामेछाप
उमाकुण्ड
सावित्री सुनुवार
२,९२२
निर्वाचित
गोकुलगंगा
काजीबहादुर खड्का
६,०९३
निर्वाचित
उषादेवी कार्की
५,२५३
निर्वाचित
दोरम्बा
खमला थापा मगर
६,७८१
निर्वाचित
रामेछाप
लवश्री न्यौपाने
६,६३९
निर्वाचित
बालकुमारी कार्की थापा
६,६४०
निर्वाचित
लिखु तामाकोशी
केशव महत
५,११२
निर्वाचित
दोलखा
कालिञ्चोक
अर्जुनप्रसाद शिवाकोटी
५,७८६
निर्वाचित
गौरीशंकर
श्यामसुन्दर तामाङ
४,७४१
निर्वाचित
तामाकोशी
सृजना सुवेदी
५,४४१
निर्वाचित
बैत्यश्वर
छवि लामा
५,२९९
निर्वाचित
कल्पना उप्रेती
५,२७३
निर्वाचित
भिमेश्वर
ईश्वरनारायण मानन्धर
८,७२३
निर्वाचित
सिन्धुपाल्चोक
जुगल
हिमालकुमार श्रेष्ठ
४,७६८
निर्वाचित
त्रिपुरासुन्दरी
भक्त ध्वज बोहरा
४,२२९
निर्वाचित
गीताकुमारी नेपाल
४,१५६
निर्वाचित
बलेफी
सरु लामा तामाङ
४,३९४
निर्वाचित
बाह्वविसे
बालकृष्ण बस्नेत
७,७२८
निर्वाचित
मञ्जु तामाङ
६,९७७
निर्वाचित
भोटेकोशी
पासाङ नुर्पु शेर्पा
२,६०५
निर्वाचित
दिछेन शेर्पा
२,७१२
निर्वाचित
मेलम्ची
आइतमान तामाङ
११,२५८
निर्वाचित
सुनकोशी
कान्छी लामा
५,९०५
निर्वाचित
हेलम्बु
निमा ग्याजेन शेर्पा
५,३८६
निर्वाचित
अप्सरा लम्साल लामिछाने
५,२१४
निर्वाचित
काभ्रेपलान्चोक
खानीखोला
दोर्जेमान जिम्वा
४,३२८
निर्वाचित
चौरीदेउराली
शेरबहादुर लामा (तामाङ)
७,२१९
निर्वाचित
तेमाल
चन्द्रबहादुर तामाङ
७,०७७
निर्वाचित
धुलिखेल
निराजनजंगम
७,९३८
निर्वाचित
नमोबुद्ध
कुनसाङ लामा
११,२११
निर्वाचित
पनौती
राम सरण भण्डारी
१४,०५०
निर्वाचित
पाँचखाल
महेश खरेल
१२,८३६
निर्वाचित
बनेपा
शान्ति रत्न शाक्य
१३,७९३
निर्वाचित
बेथानचोक
भगवान अधिकारी
६,०१९
निर्वाचित
भुम्लु
जितेन्द्रमान तामाङ
६,०९८
निर्वाचित
मण्डनदेउपुर
विष्णुमणी नेपाल
११,३०५
निर्वाचित
महाभारत
सागर मोक्तान
४,१६९
निर्वाचित
रोशी
दिनेश लामा
७,५३४
निर्वाचित
ललितपुर
कोन्ज्योसोम
राजनप्रसाद घिमिरे
३,२२७
निर्वाचित
गोदावरी
गजेन्द्र महर्जन
१९,१७०
निर्वाचित
मुना अधिकारी
१८,५२६
निर्वाचित
महांकाल
गणेश केसी
३,४५५
निर्वाचित
महालक्ष्मी
लक्ष्मी महर्जन
९,५९१
निर्वाचित
ललितपुर
चिरीबाबु महर्जन
४२,७२२
निर्वाचित
वाग्मती
बीर बहादुर लोप्चन
४,९०९
निर्वाचित
भक्तपुर
चाँगुनारायण
जीवन खत्री
९,५५०
निर्वाचित
मध्यपुर थिमी
सुरेन्द्र श्रेष्ठ
१५,०९८
निर्वाचित
काठमाडौं
कागेश्वरी मनोहरा
उपेन्द्र कार्की
११,३२२
निर्वाचित
कीर्तिपुर
राजकुमार नकर्मी
९,०४३
निर्वाचित
शुभलक्ष्मी शाक्य
८,८६५
निर्वाचित
गोकर्णेश्वर
दिपककुमार रिसाल
९,६९२
निर्वाचित
चन्द्रागिरी
घनश्याम गिरी
१५,४७५
निर्वाचित
टोखा
मुरारी तामाङ
१०,१३२
निर्वाचित
तारकेश्वर
कृष्णहरी महर्जन
११,९८८
निर्वाचित
सृजना बुर्लाकोटी
१०,७८६
निर्वाचित
दक्षिणकाली
मोहन बस्नेत
७,२०१
निर्वाचित
बसन्ती तामाङ
७,६२३
निर्वाचित
नागार्जुन
मोहनबहादुर बस्नेत
१०,१८६
निर्वाचित
शङ्खरापुर
समिता श्रेष्ठ
६,३६२
निर्वाचित
नुवाकोट
तादी
सन्तमान तामाङ
३,२४१
निर्वाचित
तारकेश्वर
शिव अधिकारी
५,६६५
निर्वाचित
बेलकोटगढी
शिवप्रसाद दाहाल
१०,७६६
निर्वाचित
म्यागङ
आसा तामाङ
३,२०९
निर्वाचित
सीता तामाङ
३,७३१
निर्वाचित
लिखु
ध्रुव श्रेष्ठ
४,०६७
निर्वाचित
शुभद्रा अधिकारि (उप्रेति)
३,१६७
निर्वाचित
विदुर
राजन श्रेष्ठ
१५,८२६
निर्वाचित
शिवपुरी
गोविन्दप्रसाद थपलिया
४,१८२
निर्वाचित
सूर्यगढी
सन्तबहादुर तामाङ
३,७५९
निर्वाचित
मन्जु बुढाथोकी
३,२०३
निर्वाचित
रसुवा
आमाछोदिङमो
बुचुङ तामाङ
१,४३०
निर्वाचित
चण्डिका तामाङ
१,३८१
निर्वाचित
कालिका
हरीकृष्णदेवकोटा
२,६२२
निर्वाचित
मिरा तामाङ
२,८१०
निर्वाचित
नौकुण्ड
नुर्वु स्याङवो घले
३,४७४
निर्वाचित
धादिङ
खनियाबास
रणबहादुर तामाङ
१,६०९
निर्वाचित
गंगाजमुना
भक्तबहादुर लामा
६,२६२
निर्वाचित
गजुरी
शर्मीला विसुराल
५,६९९
निर्वाचित
गल्छी
भाईकाजी तिवारी
७,४९४
निर्वाचित
ज्वालामुखी
यामनाथ दनै
८,०३४
निर्वाचित
त्रिपुरासुन्दरी
राजु उप्रेती
६,७७१
निर्वाचित
धुनीबेंसी
सुरज उप्रेती
८,३८७
निर्वाचित
नीलकण्ठ
भीमप्रसाद ढुंगाना
१४,५७५
निर्वाचित
नेत्रावती डबजोङ
मेघ नाथ रिजाल
२,५४२
निर्वाचित
सीतामाया गुरुङ
२,७८६
निर्वाचित
रुवी भ्याली
फेलामा तामाङ
२,९०३
निर्वाचित
सिद्धलेक
परशुराम खतिवडा
७,९५६
निर्वाचित
मकवानपुर
कैलाश
लोकबहादुर मुक्तान
४,८९७
निर्वाचित
थाहा
भरत गोपाली
८,६०७
निर्वाचित
बकैया
धर्मराज लामिछाने
११,२९२
निर्वाचित
बाग्मती
फणिन्द्रकुमार तिमल्सीना
७,९३५
निर्वाचित
भीमफेदी
संजिव श्रेष्ठ
५,३१५
निर्वाचित
मकवानपुरगढी
दोर्जे लामा स्याङतान
६,७०६
निर्वाचित
मनहरी
रन्जन कालाखेति
९,३६६
निर्वाचित
राक्सिराङ
राजकुमार मल्ल
५,४८१
निर्वाचित
हेटौंडा
राजेश बानिया
३२,५९३
निर्वाचित
चितवन
खैरहनी
शशिकुमार खनियाँ
१४,५४५
निर्वाचित
भरतपुर
चित्रसेन अधिकारी
५२,८०३
निर्वाचित
माडी
खेमप्रसाद महतो
६,८३०
निर्वाचित
रत्ननगर
प्रलाद सापकोटा
२०,७९६
निर्वाचित
राप्ती
देवेन्द्र लामा
१२,६८२
निर्वाचित
गोरखा
आरुघाट
राजु गुरुङ
५,५५६
निर्वाचित
कल्पना नेपाली
५,६३१
निर्वाचित
गण्डकी
ललिता अधिकारी
४,८२१
निर्वाचित
गोरखा
मसलीमाया थोकर पुन
७,४५३
निर्वाचित
भिमसेन थापा
अमृतादेवी वस्ती (भट्ट)
५,१४७
निर्वाचित
सिरानचोक
ज्ञानेन्द्र गुरुङ
५,४०३
निर्वाचित
रितादेवकोटा
४,८०४
निर्वाचित
लमजुङ
दूधपोखरी
धनप्रसाद गुरुङ
३,०६५
निर्वाचित
दोर्दी
विच्छबहादुर घले
४,९५८
निर्वाचित
मध्यनेपाल
रमेशकुमार पाण्डे
६,५५१
निर्वाचित
राइनास
खड्ग बहादुर गुरुङ
५,८२६
निर्वाचित
सुन्दरबजार
कृष्णप्रसाद कोईराला
६,६४१
निर्वाचित
तनहुँ
ऋषिंङ्ग
राजेन्द्रकृष्ण श्रेष्ठ
३,३३५
निर्वाचित
गिनुमाया थापा
४,४२९
निर्वाचित
देवघाट
तिलबहादुर थापा
४,३०६
निर्वाचित
बन्दीपुर
पञ्चमाया गुरुङ
३,०२७
निर्वाचित
ब्यास
बैकुण्ठ नाथ न्यौपाने
१२,०७८
निर्वाचित
इन्दिरा दरै
१३,४९८
निर्वाचित
भानु
आनन्दराज त्रिपाठी
१२,२५२
निर्वाचित
उमा गोतामे
१०,५४७
निर्वाचित
म्याग्दे
बालकृष्ण घिमिरे
५,०३९
निर्वाचित
शुक्लागण्डकी
कृष्णराज पण्डित
१२,२६३
निर्वाचित
स्याङजा
अर्जुन चौपारी
प्रकाश तिवारी
५,२९१
निर्वाचित
सपना गुरुङ
४,८२७
निर्वाचित
गल्याङ
गुरुप्रसाद भट्टराई
९,६२१
निर्वाचित
हेमा न्यौपाने तिमिल्सीना
९,११८
निर्वाचित
चापाकोट
देवबहादुर खाँड
७,४९०
निर्वाचित
इशा राना
७,४१३
निर्वाचित
पुतलीबजार
तुलसीराम रेग्मी
१२,४९४
निर्वाचित
देवी अर्याल
११,७४८
निर्वाचित
भिरकोट
गोविन्दकुमार कर्माचार्य
६,५२८
निर्वाचित
भगवती रेग्मी
७,१९७
निर्वाचित
वालिङ
कविता तिवारी
१२,८२२
निर्वाचित
कास्की
माछापुच्छ्रे
मिनबहादुर गुरुङ
७,०९९
निर्वाचित
सीता अधिकारी
६,३७६
निर्वाचित
मादी
देवीजंग गुरुङ
६,५८४
निर्वाचित
मनाङ
चामे
मिङमार ढोमा लामा
३२५
निर्वाचित
नार्पा भूमि
कोन्जो तेन्जीङ लामा
१५८
निर्वाचित
नासोँ
धनबहादुर गुरुङ
८२०
निर्वाचित
मुस्ताङ
घरपझोङ
मोहन सिंह लालचन
७६०
निर्वाचित
जमुना थापा मगर
६९३
निर्वाचित
थासाङ
सोमल हिराचन
१,११२
निर्वाचित
पर्वत
कुश्मा
रामचन्द्र जोशी
९,८४९
निर्वाचित
जलजला
राजुप्रसाद आचार्य
५,६५७
निर्वाचित
पैयूँ
तोरण मल्ल ठकुरी
३,८२४
निर्वाचित
फलेवास
गंगाधर तिवारी
७,७००
निर्वाचित
विहादी
परविन गुरुङ
३,४६९
निर्वाचित
म्याग्दी
धवलागिरी
प्रेमप्रसाद पुन
३,१२३
निर्वाचित
रघुगंगा
भवबहादुर भण्डारी
४,०३८
निर्वाचित
प्रेमकुमारी पुन
३,३६४
निर्वाचित
वाग्लुङ
काठेखोला
राजु थापा
७,७५१
निर्वाचित
गलकोट
भरत शर्मा
५,४१४
निर्वाचित
जैमिनी
हरिहर शर्मा
९,१७३
निर्वाचित
ढोरपाटन
धनबहादुर कायत
५,६५०
निर्वाचित
तमानखोला
जोकलाल बुढा
२,७०७
निर्वाचित
हिराकुमारी छन्त्याल
२,७६८
निर्वाचित
ताराखोला
भीमबहादुर रोका
३,४०३
निर्वाचित
निसीखोला
सूर्यबहादुर घर्ती
५,५११
निर्वाचित
बाग्लुङ
बसन्तकुमार श्रेष्ठ
१४,६७८
निर्वाचित
वडिगाड
गण्डकी थापा अधिकारी
७,२७३
निर्वाचित
भीमसेन वन
७,१०३
निर्वाचित
वरेङ
दीलिप कुमार पुन
३,६८२
निर्वाचित
नवलपरासी(पूर्व)
गैडाकोट
मदन भक्त अधिकारी
१६,४५५
निर्वाचित
शान्ति कोईराला
१६,११४
निर्वाचित
बुलिङटार
दिलमाया राना
४,५१५
निर्वाचित
हुप्सेकोट
लक्ष्मीदेवी पाण्डे
६,४५५
निर्वाचित
पूर्णसिंह राना मगर
६,७०५
निर्वाचित
गुल्मी
इस्मा
भगतसिंह खड्का
५,५८९
निर्वाचित
पार्वती कुँवर
५,९०९
निर्वाचित
कालीगण्डकी
बेदबहादुर थापा
४,८१०
निर्वाचित
गुल्मीदरबार
सरोजकुमार थापा
६,१६६
निर्वाचित
तारा थापा ढेगा
६,२७७
निर्वाचित
चन्द्रकोट
विष्णुप्रसाद भण्डारी
५,०१६
निर्वाचित
मदाने
महेन्द्रबहादुर कुँवर
४,७०७
निर्वाचित
मालिका
उपेन्द्र अर्याल
६,३३४
निर्वाचित
रेसुङ्गा
खिलध्वज पन्थी
८,६१४
निर्वाचित
अमृतादेवी कुँवर
८,६१९
निर्वाचित
पाल्पा
तानसेन
सन्तोषलाल श्रेष्ठ
११,२७३
निर्वाचित
प्रतिक्षा सिंजाली
११,१५१
निर्वाचित
तिनाउ
लालबहादुर थापा
५,०८२
निर्वाचित
रामपुर
रमणबहादुर थापा
१०,४५६
निर्वाचित
बालकुमारी थापा
१०,३०७
निर्वाचित
रिब्दिकोट
कान्ता अधिकारी
५,४७९
निर्वाचित
रैनादेवी छहरा
रुक्मागत भट्टराई
६,६४३
निर्वाचित
रुपन्देही
ओमसतिया
सुनिता चौधरी
४,१३९
निर्वाचित
कञ्चन
नवराज ढकाल
९,०८५
निर्वाचित
मौसमी थापा( मगर)
९,१९४
निर्वाचित
तिलोत्तमा
रामकृष्ण खाँण
२४,३९६
निर्वाचित
बुटवल
खेलराज पाण्डेय
३०,२४९
निर्वाचित
मायादेवी
ध्रुवनारायण चौधरी
५,३८६
निर्वाचित
लुम्बिनी सांस्कृतिक
सजरुद्दीन मुसलमान
८,२११
निर्वाचित
शुद्धोधन
विष्णुप्रसाद बस्याल
७,९८३
निर्वाचित
सम्मरीमाई
विनोदकुमार श्रीवास्तव
४,१३४
निर्वाचित
कुमारी प्रियंका शाही सिंह
४,००४
निर्वाचित
सिद्धार्थनगर
इश्तियाक अहमद खान
९,१३४
निर्वाचित
सियारी
थानेश्वर घिमिरे
१०,०४५
निर्वाचित
तारा थारु
८,९९०
निर्वाचित
सैनामैना
फणेन्द्रप्रसाद शर्मा
१५,६८६
निर्वाचित
अर्घाखाँची
छत्रदेव
चन्द्रमान श्रेष्ठ
७,४०७
निर्वाचित
सितगंगा
छविलाल पौडेल
१०,०७८
निर्वाचित
कपिलवस्तु
कृष्णनगर
रजत प्रताप शाह
५,६०६
निर्वाचित
आरतीदेवी चौधरी
५,६९१
निर्वाचित
बुद्धभूमि
केशवकुमार श्रेष्ठ
१४,३८४
निर्वाचित
मीरा थारु
१४,२८३
निर्वाचित
महाराजगञ्ज
अब्दुल कलाम मुसलमान
१०,२००
निर्वाचित
रिताकुमारी कुर्मी
११,१६७
निर्वाचित
मायादेवी
बलिउद्दीन मुसलमान
५,२७८
निर्वाचित
सरस्वती यादव
५,०३७
निर्वाचित
प्यूठान
ऐरावती
नवीलविक्रम शाह
४,६६९
निर्वाचित
गौमुखी
विष्णुकुमार गिरी
३,६४९
निर्वाचित
झिमरुक
प्रमोद पोख्रेल
६,४१९
निर्वाचित
प्यूठान
देबेन्द्र बर्मा
९,४९०
निर्वाचित
मल्लरानी
रमेशकुमार श्रेष्ठ
३,०७०
निर्वाचित
माण्डवी
पूर्णप्रसाद कालाथोकी
३,५८६
निर्वाचित
स्वर्गद्वारी
टेकप्रसाद भण्डारी
७,७२६
निर्वाचित
रोल्पा
गंगादेव
हरीबहादुर पुन
२,५५७
निर्वाचित
अमृताकुमारी केसी
२,९०९
निर्वाचित
त्रिवेणी
लेख मणी डाँगी
४,५७६
निर्वाचित
रुन्टीगढी
जनक पुन
४,३९१
निर्वाचित
सरिता केसी
४,४३७
निर्वाचित
दाङ
गढवा
शारदाकुमारी चौधरी
५,८८१
निर्वाचित
दंगीशरण
शम्भु गिरी
५,४६७
निर्वाचित
पिमाकुमारी वली
४,५७९
निर्वाचित
बंगलाचुली
भक्तबहादुर जीसी
५,९४५
निर्वाचित
बबई
कुलबहादुर खत्री क्षेत्री
६,६१५
निर्वाचित
बमकुमारी खड्का
६,४००
निर्वाचित
राजपुर
शरदकुमार बुढाथोकी
३,९८०
निर्वाचित
धनपतीदेवी यादव
३,८३६
निर्वाचित
लमही
जोगराज चौधरी
९,३१७
निर्वाचित
लक्ष्मी योगी
८,७३७
निर्वाचित
शान्तिनगर
प्रमोद बस्नेत
५,७१६
निर्वाचित
प्रेमाकुमारी बुढाथोकी
५,७५०
निर्वाचित
बर्दिया
गुलरिया
मुक्ति नाथ यादव
७,९८९
निर्वाचित
सावित्रा गौतम
८,२०७
निर्वाचित
गेरुवा
जमान सिं केसी
७,६९८
निर्वाचित
लक्ष्मीकुमारी चौधरी
७,१५३
निर्वाचित
ठाकुरबाबा
तिलकराम लम्साल
९,०४२
निर्वाचित
बारबर्दिया
छविलाल थारु
१३,००६
निर्वाचित
रत्नकुमारी पाण्डे
१२,४९१
निर्वाचित
मधुवन
तेजबहादुर भाट
८,७७५
निर्वाचित
अनिता चौधरी
८,३३५
निर्वाचित
बाँके
कोहलपुर
पूर्णप्रसाद आचार्य
१४,१५३
निर्वाचित
संगीता सुवेदी
१३,०१२
निर्वाचित
खजुरा
मन्जु मल्ल
१०,०३४
निर्वाचित
जानकी
छब्बन खाँ
६,६५३
निर्वाचित
राम प्यारी यादव
६,९०९
निर्वाचित
डुडुवा
नरेन्द्रकुमार चौधरी
६,२७२
निर्वाचित
शहिदा बानो
५,८८४
निर्वाचित
नेपालगंज
प्रशान्त विष्ट
२३,४६०
निर्वाचित
बैजनाथ
प्रकाशबहादुर शाही
१२,१८०
निर्वाचित
निर्मला रोकाय
१२,१५२
निर्वाचित
राप्ती सोनारी
तप्त बहादुर पौडेल
१०,११२
निर्वाचित
मनिषा सिंह थारु
१०,१३४
निर्वाचित
नवलपरासी(पश्चिम)
पाल्हीनन्दन
फातुमा खातुन अनुसारी
३,६९८
निर्वाचित
प्रतापपुर
उमेशचन्द्र यादव
६,००८
निर्वाचित
मानकुमारी चौधरी
५,८५५
निर्वाचित
बर्दघाट
सम्भुलाल श्रेष्ठ
१८,४८९
निर्वाचित
सुस्ता
टेकनारायण उपाध्याय
६,२७०
निर्वाचित
गीता चौधरी
६,६०५
निर्वाचित
पश्चिमी रूकुम
बाँफिकोट
जनककुमार वाँठा मगर
४,४५५
निर्वाचित
मुसिकोट
महेन्द्र केसी
६,९१४
निर्वाचित
सल्यान
कुमाख
मानबहादुर बुढाथोकी
४,०५८
निर्वाचित
त्रिवेणी
खिमबहादुर रावत
३,३६९
निर्वाचित
सीता खड्का पुन
३,१८६
निर्वाचित
बनगाड कुपिण्डे
पुरुषोतम आचार्य
५,७३५
निर्वाचित
बागचौर
जनकराज गौतम
६,०२७
निर्वाचित
शारदा
प्रकाश भण्डारी
६,२१७
निर्वाचित
सुष्मिता सापकोटा सुनार
५,३८०
निर्वाचित
सिद्धकुमाख
भरत गिरी
२,१७३
निर्वाचित
सुर्खेत
गुर्भाकोट
हस्त पुन
११,९७८
निर्वाचित
मैना विक
११,७४३
निर्वाचित
चौकुने
नरबहादुर बान्तोला
४,७९१
निर्वाचित
पञ्चपुरी
लालवीर भण्डारी
५,९०९
निर्वाचित
मुक्तिदेवी रेग्मी
६,०९४
निर्वाचित
बराहताल
भीमबहादुर भण्डारी
४,२७३
निर्वाचित
लक्ष्मी पुन मगर
४,३०१
निर्वाचित
लेकबेशी
उमेशकुमार पौडेल
६,६३९
निर्वाचित
दैलेख
चामुण्डा बिन्द्रासैनी
गणेशकुमार शाही
४,०७०
निर्वाचित
मनसराकुमारी शर्मा
४,०३८
निर्वाचित
ठाटीकाँध
रक्षबहादुर शाह
२,५७१
निर्वाचित
दुल्लु
भरतप्रसाद रिजाल
७,७२५
निर्वाचित
भगवतीमाई
मीनाकुमारी खड्का
२,६८३
निर्वाचित
भैरवी
रीताकुमारी शाही
३,९७६
निर्वाचित
देवी भण्डारी
३,३७४
निर्वाचित
महाबु
लछुमन गुरुङ
२,९७९
निर्वाचित
मञ्जुकुमारी शर्मा
३,१५५
निर्वाचित
जाजरकोट
कुसे
हरिचन्द्र बस्नेत
३,४२३
निर्वाचित
देवीकाकुमारी सिंह
३,५८७
निर्वाचित
छेडागाड
रत्नबहादुर खड्का
९,१७३
निर्वाचित
जुनीचाँदे
वीरेन्द्रबहादुर शाही
३,६१३
निर्वाचित
नलगाड
सरिता सिंह
५,४०६
निर्वाचित
भेरी
सीता जैशी
५,९८५
निर्वाचित
शिवालय
शेरबहादुर शाही
३,३०३
निर्वाचित
डोल्पा
काईके
निमा बुढा
निर्विरोध निर्वाचित
ठूलीभेरी
श्वर्णकुमार बुढा
१,२८६
निर्वाचित
छिरिङ टोल्मा महत
८४८
निर्वाचित
हुम्ला
अदानचुली
मोहनविक्रम सिंह
१,९६८
निर्वाचित
खार्पूनाथ
कर्णबहादुर रावल
१,८१०
निर्वाचित
ताँजाकोट
सुरेन्द्रबहादुर थापा
१,३९९
निर्वाचित
नाम्खा
तक्दिर लामा
१,०९४
निर्वाचित
सर्केगाड
ठान बाहादुर राेकाया
३,५४३
निर्वाचित
सिमकोट
सुशीला भाम रोकाया
२,४६४
निर्वाचित
कालिकोट
तिलागुफा
शंकरप्रसाद उपाध्याय
२,९१६
निर्वाचित
नरहरिनाथ
नगेन्द्रबहादुर विष्ट
२,६३६
निर्वाचित
शुभ कालिका
धर्मकला शाही
२,०३४
निर्वाचित
मुगू
खत्याड
सरिता रोकाया
४,५५७
निर्वाचित
छायाँनाथ रारा
विष्णुकुमार भाम
४,५९९
निर्वाचित
ऐश्वर्या मल्ल
४,३२५
निर्वाचित
मुगुम कार्मारोङ्ग
छिरिङ क्याप्ने लामा
१,५६१
निर्वाचित
सोरु
केशरबहादुर शाही
४,२०३
निर्वाचित
जुम्ला
कनकासुन्दरी
दामोदरप्रसाद आचार्य
२,८०६
निर्वाचित
प्रेमकली बुढा
२,३८०
निर्वाचित
गुठिचौर
दानबहादुर बुढा
१,७७५
निर्वाचित
चन्दननाथ
रामदेवी खड्का
२,८०८
निर्वाचित
तातोपानी
नन्दप्रसाद चौलागाईं
२,३२०
निर्वाचित
पातारासी
पूर्ण सिंगे बोहोरा
२,७६८
निर्वाचित
हिमा
लक्ष्मणबहादुर शाही
१,८७२
निर्वाचित
सुर्पना शाही
१,५१८
निर्वाचित
बाजुरा
खप्तड छेडेदह
विसुदेवी नाथ
३,६४२
निर्वाचित
त्रिवेणी
कर्णबहादुर थापा
४,७६१
निर्वाचित
कमलाकुमारी जैशी( न्यौपाने)
४,७४१
निर्वाचित
स्वामीकार्तिक खापर
भरतबहादुर रोकाया
२,०११
निर्वाचित
मैना जोशी
१,८१०
निर्वाचित
हिमाली
गोविन्दबहादुर मल्ल
२,३८४
निर्वाचित
बझाङ
केदारस्युँ
मनिषा धामी गुर्धामी
३,९३१
निर्वाचित
खप्तडछान्ना
उत्तम बहादुर रोकाया
३,१४१
निर्वाचित
जयपृथ्वी
चेतराज बजाल
४,९७०
निर्वाचित
थलारा
रामबहादुर खाती
३,१५०
निर्वाचित
दुर्गाथली
जनकबहादुर दौल्याल
२,८४४
निर्वाचित
बित्थडचिर
अम्मरसिंह महर
३,१५९
निर्वाचित
धनलक्ष्मीकुमारी सिंह(मल्ल)
२,९१९
निर्वाचित
बुङ्गल
जय बहादुर धामी
७,६१५
निर्वाचित
मष्टा
ज्ञानबहादुर बोहरा
३,०८३
निर्वाचित
सूर्मा
खडकबहादुर बोहरा
२,३००
निर्वाचित
रमलाकुमारी मण्डेल (पुराजा)
२,११३
निर्वाचित
अछाम
कमलबजार
यज्ञप्रसाद ढकाल
४,२८८
निर्वाचित
चौरपाटी
भीमबहादुर साउद
३,९८२
निर्वाचित
सरदेवी खड्का
३,७३४
निर्वाचित
ढकारी
प्रकाशबहादुर साउद
३,१८१
निर्वाचित
नेत्रकलादेवी शाही
३,१००
निर्वाचित
पञ्चदेवल विनायक
अम्बिकाकुमारी चलाउने
३,६५३
निर्वाचित
हर्कबहादुर रावल
४,१८८
निर्वाचित
बान्नीगढी जयगढ
टेकबहादुर साउद
३,११२
निर्वाचित
मेल्लेख
नृपबहादुर खडका
४,४८४
निर्वाचित
रामारोशन
मानबहादुर साउद
३,१२७
निर्वाचित
साँफेबगर
राजेन्द्रबहादुर कुँवर
७,२६५
निर्वाचित
डोटी
आदर्श
गणेशबहादुर खड्का
३,७७३
निर्वाचित
लक्ष्मी धामी
३,६७४
निर्वाचित
केआई सिंह
लोकेन्द्रबहादुर शाही
४,२६२
निर्वाचित
मिनादेवी विष्ट
४,०७२
निर्वाचित
दिपायल सिलगढी
बाजीसिं खड्का
५,१३८
निर्वाचित
कलावती महर(साउद)
४,७६८
निर्वाचित
पूर्वीचौकी
रामप्रसाद उपाध्याय
५,१३३
निर्वाचित
पशुपति खड्का
४,७२४
निर्वाचित
बडीकेदार
भैरवबहादुर साउद
२,३४३
निर्वाचित
डम्मरीकुमारी विष्ट
२,४०७
निर्वाचित
बोगटान फुड्सिल
विष्नादेवी बम
२,०६३
निर्वाचित
शिखर
दीर्घबहादुर बलायर
६,५६२
निर्वाचित
सुनिता रावल
६,४२६
निर्वाचित
सायल
धर्मराज जोशी
३,२४३
निर्वाचित
निर्मला बोहरा (ओली)
२,९३७
निर्वाचित
कैलाली
कैलारी
राज समझ चौधरी
१०,४९२
निर्वाचित
भगवतीकुमारी चौधरी
१०,४८४
निर्वाचित
गोदावरी
वीरेन्द्र भट्ट
१५,५०१
निर्वाचित
गौरीगंगा
भोजबहादुर बम
११,२८१
निर्वाचित
घोडाघोडी
गुलियाकुमारी चौधरी
१२,२७०
निर्वाचित
चुरे
धनादेवी थापा
३,४४९
निर्वाचित
मोहन्याल
कमलबहादुर साउँद
३,२८८
निर्वाचित
लम्कीचुहा
सुशीला शाही
१२,७१३
निर्वाचित
कञ्चनपुर
कृष्णपुर
हेमराज ओझा
१०,३३४
निर्वाचित
द्रोपती राना
९,६७५
निर्वाचित
दोधारा चाँदनी
गंगा देवी जोशी
६,३६५
निर्वाचित
पुनर्वास
तोयप्रसाद शर्मा
१०,००६
निर्वाचित
भुलियाकुमारी राना
७,३४५
निर्वाचित
बेलडाँडी
हरिशचन्द्र राना
४,१०३
निर्वाचित
शान्ति नाथ
३,६७३
निर्वाचित
भीमदत्त
पदम बोगटी
१५,८८२
निर्वाचित
निलम जोशी
१२,२१६
निर्वाचित
वेदकोट
भोजराज बोहरा
८,०७८
निर्वाचित
तुलसीदेवी जोशी
७,२५४
निर्वाचित
शुक्लाफाँटा
कल्पनाकुमारी जोशी
६,५१९
निर्वाचित
डडेल्धुरा
अजयमेरु
बसन्ती पाल
२,५६५
निर्वाचित
अमरगढी
डिल्लीराज जोशी
३,६१९
निर्वाचित
पार्वतीदेवी झुकाल
३,६७८
निर्वाचित
गन्यापधुरा
ईन्द्रबहादुर कार्की
३,१८४
निर्वाचित
ज्ञानुकुमारी सेटी
३,०१३
निर्वाचित
नवदुर्गा
लक्ष्मीप्रसाद अवस्थी
२,८७९
निर्वाचित
निर्मलाकुमारी बोगटी
३,२०८
निर्वाचित
परशुराम
भरत बडायर जोशी
५,९४१
निर्वाचित
भागेश्वर
हेमराज चटौत
२,३११
निर्वाचित
पुष्पा ठकुराठी
२,३४८
निर्वाचित
बैतडी
डीलासैनी
भगीरथ बोहरा
३,८७३
निर्वाचित
दशरथचन्द
कुमारी कौशिला चन्द
६,१७०
निर्वाचित
पाटन
गौरीसिंह रावल
६,८६९
निर्वाचित
पुर्चौडी
दीपकबहादुर बम
५,८८०
निर्वाचित
मिना धानुक
५,२००
निर्वाचित
मेलौली
पार्वती बोहरा (बिष्ट)
२,९२७
निर्वाचित
शिवनाथ
कर्णसिंह साउद
३,१६५
निर्वाचित
सिगास
हरिसिंह धामी
३,४४९
निर्वाचित
सुर्नया
मन्जु महरा बोहरा
२,१३२
निर्वाचित
दार्चुला
अपिहिमाल
देवकीदेवी बोहरा
२,०२७
निर्वाचित
दुहुँ
शान्तिदेवी बंम
२,८४२
निर्वाचित
नौगाड
जगतसिंह ठगुन्ना
३,७६७
निर्वाचित
मार्मा
शर्मीलाकुमारी चन्दसिंह
३,२२३
निर्वाचित
लेकम
सुना जोशी
२,५५४
निर्वाचित