election.ekantipur.com
स्थानीय तह निर्वाचन २०७९
NP
|
EN
प्रदेश
प्रदेश १
मधेस प्रदेश
वाग्मती प्रदेश
गण्डकी प्रदेश
लुम्बिनी प्रदेश
कर्णाली प्रदेश
सुदूरपश्चिम प्रदेश
जिल्ला
नगरपालिका वा गाउँपालिका
खोज्नुहोस्
पार्टीगत निर्वाचित उम्मेदवार सूची
2.6K
Shares
Facebook
Twitter
Messenger
Viber
Whatsapp
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
पार्टीगत उम्मेदवार सूची
-- पार्टी छान्नुहोस् --
नेपाली कांग्रेस
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजवादी)
जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी
मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)
किरात खम्बुवान साझा पार्टी
लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल
उन्नत लोकतन्त्र पार्टी
नेपाल विवेकशील पार्टी
नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी
जनमत पार्टी (जपा)
मौलिक जरोकिलो पार्टी
विवेकशील साझा पार्टी
नेपाल समावेशी पार्टी
नेपाली जनता दल
आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
नेपाल परिवार दल
राष्ट्रिय जनमोर्चा
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी मार्क्सवादी (पुष्पलाल)
खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल
नेपालका लागि नेपाली पार्टी
जनसमाजवादी पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल
नेपाल मजदुर किसान पार्टी
नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)
नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
नेपाल सद्भावना पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)
पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाति पार्टी
नेपाल जनता पार्टी
राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी नेपाल
नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
सचेत नेपाली पार्टी
जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल
बहुजन शक्ति पार्टी
तराइ-मधेस लोकतान्त्रिक पार्टी
राष्ट्रिय सद्भावना पार्टी
बहुजन एकता पार्टी नेपाल
सामाजिक एकता पार्टी
राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
इतिहासिक प्रजातान्त्रिक जनता पार्टी नेपाल
बहुजन समाज पार्टी नेपाल
संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च(थरुहट)
नेपाल सुशासन पार्टी
आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी
तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
जनजागरण पार्टी नेपाल
राष्ट्रिय नागरिक पार्टी
नेपाः राष्ट्रिय पार्टी
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी राष्ट्रवादी
राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल
नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी
प्रजातान्त्रिक पार्टी नेपाल
समाजवादी केन्द्र नेपाल
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी परिवर्तन
नेपाल दलित पार्टी
देशभक्त समाज
राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन नेपाल
साझा पार्टी नेपाल
जिल्ला
न.पा. / गा.पा.
मेयर :
उप मेयर
प्राप्त मत
ताप्लेजुङ
आठराई त्रिवेणी
दिपेन्द्र पोमु
३,०३६
निर्वाचित
सान्ताकुमारी आङबुहाङ
२,८१९
निर्वाचित
पाथीभरा याङवरक
केशरकुमार सुब्बा
२,८९८
निर्वाचित
रनमाया गुरुङ
३,१८६
निर्वाचित
फुङलिङ
भीमादेवी ओझा
४,२७७
निर्वाचित
सिदिङवा
मानबहादुर राई
३,०८५
निर्वाचित
पाँचथर
याङवरक
भीमबहादुर योङया
४,११८
निर्वाचित
बावा मेयाङवो
३,९१८
निर्वाचित
हिलिहाङ
सुमित्रा उप्रेती सेडाईँ
४,१४६
निर्वाचित
ईलाम
चुलाचुली
दिलकुमारी लिम्बु(योङ्गहाङ्ग)
४,४५०
निर्वाचित
देउमाई
सूर्यप्रसाद पोख्रेल
८,६९५
निर्वाचित
पवीमाया राई
८,५६३
निर्वाचित
फाकफोकथुम
दिपेन्द्र खनाल
५,३२२
निर्वाचित
कल्पना राई
५,१५८
निर्वाचित
माई
खम्बासिं लिम्बु
८,१३२
निर्वाचित
हिमा भण्डारी
७,८७५
निर्वाचित
माईजोगमाई
कुशबहादुर थेबे
५,१३५
निर्वाचित
माङसेबुङ
हेमन्त राई
३,८१८
निर्वाचित
रोङ
विष्णुमाया खवास
४,६९७
निर्वाचित
झापा
अर्जुनधारा
बलदेवसिंह गोम्देन तामाङ
१९,१६९
निर्वाचित
खड्गमाया पराजुली
१७,६३७
निर्वाचित
कचनकवल
नवराज भट्टराई
८,१४३
निर्वाचित
कन्काई
राजेन्द्रकुमार पोखरेल
८,६७३
निर्वाचित
कमल
प्रमिला न्यौपाने
१०,८४५
निर्वाचित
गौरादह
छत्रपति सुवेदी
१२,८४९
निर्वाचित
जलवर्षा राजवंशी
११,९१४
निर्वाचित
गौरीगञ्ज
पुजन न्यौपाने (कूवर)
४,७५५
निर्वाचित
बाह्रदशी
देवीन्द्रप्रसाद चम्लागाई
७,१४८
निर्वाचित
शान्तादेवी शिवाकोटी
६,६३६
निर्वाचित
बिर्तामोड
पवित्रादेवी महतारा
१६,५२०
निर्वाचित
नगेन्द्रप्रसाद संग्रौला
१५,५८६
निर्वाचित
बुद्धशान्ति
भवानीप्रसाद खतिवडा
८,०७४
निर्वाचित
मेचीनगर
गोपालचन्द्र बुढाथोकी
२६,४७८
निर्वाचित
मीनाकुमारी पोख्रेल
२१,५९०
निर्वाचित
शिवसताक्षी
मेगाहाङ्ग थोप्रा
२१,३७४
निर्वाचित
नरमाया कार्की
१४,१५५
निर्वाचित
मोरंग
उर्लाबारी
गंगाप्रसाद खरेल
१२,१५६
निर्वाचित
मिनाकुमारी खतिवडा
१०,७२८
निर्वाचित
कटहरी
सीतादेवी राजवंशी
५,८४८
निर्वाचित
कानेपोखरी
राजमति इङ्गनाम
८,९७५
निर्वाचित
भोलाप्रसाद अधिकारी
९,५७०
निर्वाचित
केराबारी
सुमन मिरिङचिङ मगर
७,८१०
निर्वाचित
मनमाया मगर
६,७६६
निर्वाचित
ग्रामथान
गुणावतीदेवी थारु
६,१२३
निर्वाचित
पथरी शनिश्चरे
मोहनप्रसाद तुम्वापो
१२,९५६
निर्वाचित
देवीमाया काफ्ले
११,७४७
निर्वाचित
बेलबारी
दिलप्रसाद राई
१६,४२२
निर्वाचित
रंगेली
दिलीपकुमार अग्रबाल
१२,८६१
निर्वाचित
भुमाकुमारी पराजुली
११,७९०
निर्वाचित
रतुवामाई
दमयन्तादेवी चुडाल
९,३७४
निर्वाचित
लेटाङ
भुपेन्द्रकुमार लावती
१०,२२७
निर्वाचित
कृष्णकुमारी पोखरेल
९,४६०
निर्वाचित
विराटनगर
शिल्पा कार्की
२५,६८०
निर्वाचित
सुनवर्षी
श्यामप्रसाद राजवंशी
८,६३९
निर्वाचित
मिरादेवी दास केवरत
८,३८३
निर्वाचित
सुन्दरहरैचा
केदारप्रसाद गुरागाई
२१,४०५
निर्वाचित
अकली चौधरी
२२,४५२
निर्वाचित
सुनसरी
इटहरी
संगीताकुमारी चौधरी
३२,४३६
निर्वाचित
गढी
आशनारायण चौधरी
८,९०१
निर्वाचित
अनिताकुमारी साह
७,८१५
निर्वाचित
बराहक्षेत्र
नन्दकुमारी सुनुवार
१५,७६६
निर्वाचित
बर्जु
जिवछकुमार राय
७,८६१
निर्वाचित
नितुकुमारी चौधरी
८,०४५
निर्वाचित
रामधुनी
शंकरलाल चौधरी
१३,३७२
निर्वाचित
तारा थापा
१२,२२०
निर्वाचित
धनकुटा
चौबिसे
राजकुमार लिम्बु
५,०३८
निर्वाचित
टंकमाया पाङमी
४,९८३
निर्वाचित
धनकुटा
चिन्तन तामाङ
७,६६६
निर्वाचित
भीमादेवी खनाल
७,१९६
निर्वाचित
पाख्रिबास
नम्रता गौतम
५,०६२
निर्वाचित
महालक्ष्मी
मञ्जुकुमारी कार्की (अधिकारी )
५,३८४
निर्वाचित
सहिदभूमि
मनोज राई
४,२१४
निर्वाचित
रत्न श्वरी राई
४,६७२
निर्वाचित
साँगुरीगढी
मुना राई
४,६५०
निर्वाचित
संखुवासभा
खाँदबारी
महेश्वरा श्रेष्ठ (बज्राचार्य)
६,३८५
निर्वाचित
चैनपुर
कृष्णकुमार तामाङ
६,७५७
निर्वाचित
एलिना श्रेष्ठ
६,३०५
निर्वाचित
धर्मादेवी
उदयचन्द्र पौडेल
४,२८२
निर्वाचित
भोटखोला
वाङ छेदर लामा
१,८०३
निर्वाचित
सहना लामा
१,७९१
निर्वाचित
मादी
जीवन लिंथेप
४,३३१
निर्वाचित
सुनिता देवी भट्टराई
४,११०
निर्वाचित
भोजपुर
टेम्केमैयुङ
रमादेवी राई
३,३८८
निर्वाचित
पौवादुङ्मा
किरण राई
२,४९९
निर्वाचित
ज्योत्सना राई
२,४०६
निर्वाचित
भोजपुर
निर्मला शेर्पा
५,५००
निर्वाचित
षडानन्द
सुरेन्द्रकुमार उदास
६,७७२
निर्वाचित
हतुवागढी
प्रेमकुमार राई
४,०४२
निर्वाचित
तेहथुम
छथर
सन्तवीर लिम्बु
३,९१५
निर्वाचित
तारा खरेल
३,७६२
निर्वाचित
मेन्छयायेम
यादवबहादुर खापुङ्ग
२,०५५
निर्वाचित
म्याङलुङ
सञ्जयकुमार तुम्वाहाङफे
५,११७
निर्वाचित
जमूनादेवी सुवेदी
५,२१०
निर्वाचित
ओखलढुंगा
चम्पादेवी
दिलामाया मगर
१,८०१
निर्वाचित
मोलुङ
उत्तम राई
४,०५२
निर्वाचित
उर्मिला खतिवडा
४,२००
निर्वाचित
लिखु
अस्मिता थापा
४,११६
निर्वाचित
सिद्धिचरण
केदारबाबु बस्नेत
५,६९८
निर्वाचित
खोटाङ
ऐसेलुखर्क
गीरेन्द्रबहादुर राई
२,६०६
निर्वाचित
दिप्रुङ चुइचुम्मा
लोकेन्द्र राई
२,८०३
निर्वाचित
अरुणा थापा
२,७३३
निर्वाचित
रावा बेसी
कौशिलाकुमारी गुरूङ
२,२५७
निर्वाचित
सोलुखुम्बु
खुम्बु पासाङल्हामु
मिङमा छिरी शेर्पा
२,०२८
निर्वाचित
टासी ल्हमु शेर्पा
२,०२३
निर्वाचित
माप्य दूधकोशी
बुद्धिकिरण राई
३,३४३
निर्वाचित
उदयपुर
कटारी
गीता खड्का
६,४१३
निर्वाचित
चौदण्डीगढी
कालुमान लामा
८,८६३
निर्वाचित
मणिकादेवी दुलाल
९,५६६
निर्वाचित
त्रियुगा
महेश्वरी राई
१३,७०३
निर्वाचित
बेलका
जीरा राई
८,२७६
निर्वाचित
सप्तरी
अग्नीसाइर कृष्णासवरन
दिनानाथ चौधरी
४,८७४
निर्वाचित
डाक्नेश्वरी
राम लखन मलाह
५,८५४
निर्वाचित
मीराकुमारी यादव
६,१९७
निर्वाचित
राजगढ
ओमप्रकाश मण्डल
४,१४९
निर्वाचित
सिराहा
कर्जन्हा
भोलाप्रसाद पोखरेल
३,८३९
निर्वाचित
कल्याणपुर
राम पुकार साह तेली
५,८८३
निर्वाचित
रेखाकुमारी यादव
५,७३३
निर्वाचित
गोलबजार
श्यामकुमार श्रेष्ठ
७,९०८
निर्वाचित
मान्ती साह
७,७०३
निर्वाचित
धनगढीमाई
शिवशंकर महतो
७,०५६
निर्वाचित
नरहा
राम प्रमोद यादव
२,६९५
निर्वाचित
गुलावदेवी चौधरी
२,५७१
निर्वाचित
भगवानपुर
उग्रनारायण यादव
४,३०२
निर्वाचित
रेखाकुमारी यादव
३,९६०
निर्वाचित
विष्णुपुर
सत्यनारायण यादव
२,१५८
निर्वाचित
सिराहा
नवीनकुमार यादव
११,१४३
निर्वाचित
बबिताकुमारी शाह
१०,१२६
निर्वाचित
सुखीपुर
राम औतार यादव
४,४३४
निर्वाचित
रेणुदेवी साह
४,६१४
निर्वाचित
धनुषा
औरही
उमाशंकरप्रसाद साह
३,३२६
निर्वाचित
पुनमकुमारी साह
२,९४९
निर्वाचित
क्षिरेश्वरनाथ
सुखदेव यादव
७,९१३
निर्वाचित
नगराइन
राधादेवी यादव
५,७३०
निर्वाचित
मिथिला
सुनितासिंह बुढाथोकी
७,४१४
निर्वाचित
विदेह
वेचन दास तत्मा
४,४१२
निर्वाचित
आशादेवी झा
४,६५९
निर्वाचित
महोत्तरी
रामगोपालपुर
राम दुलार साह
५,३४९
निर्वाचित
रिनादेवी यादव
४,२६३
निर्वाचित
सर्लाही
बरहथवा
कल्पनाकुमारी कटुबाल
१२,२७३
निर्वाचित
रामबाबुप्रसाद साह
९,९०१
निर्वाचित
हरिवन
हरीमाया घलान
६,८५५
निर्वाचित
रौतहट
गरुडा
कन्थमनीप्रसाद कलवार
४,५६४
निर्वाचित
देवाही गोनाही
प्रेमलाल साह कानु
४,२९२
निर्वाचित
परनियादेवी
४,४४५
निर्वाचित
मौलापुर
रीनाकुमारी साह
५,५६४
निर्वाचित
नागेन्द्रप्रसाद यादव
४,९१४
निर्वाचित
वारा
कलैया
विनोदप्रसाद साह
२४,१३९
निर्वाचित
रौशन परविन
१९,२५१
निर्वाचित
जितपुर सिमरा
भोलाप्रसाद अधिकारी
१७,४९२
निर्वाचित
निजगढ
सुरथ पुरी
९,४७५
निर्वाचित
सोममाया थिङ्ग
८,६५९
निर्वाचित
पचरौता
जलन्धरसिंह जैसवार
४,७३२
निर्वाचित
नसिमा खातुन
४,५३८
निर्वाचित
परवानीपुर
रामक्षत्रीप्रसाद कुर्मि
२,९१७
निर्वाचित
सुगान्धीदेवी कनुइन
३,२३२
निर्वाचित
प्रसौनी
विनोदप्रसाद जैसबाल
४,४८८
निर्वाचित
किरण देवी
३,९८३
निर्वाचित
पर्सा
छिपहरमाई
मनोज कुमार
४,१८८
निर्वाचित
ठोरी
लालबहादुर श्रेष्ठ
४,०४९
निर्वाचित
गोकुलीकुमारी रेग्मी
४,२५९
निर्वाचित
पर्सागढी
गोकर्ण पाठक
६,६२४
निर्वाचित
पूजा चौधरी
७,६१६
निर्वाचित
पोखरिया
प्रदुमनप्रसाद चौहान
५,५५४
निर्वाचित
रुवीकुमारी ठाकुर
५,१९५
निर्वाचित
बहुदरमाई
सुष्माकुमारी कुशवाहा
६,६४०
निर्वाचित
बिन्दबासिनी
ज्योतीदेवी चौरिसया
२,३६६
निर्वाचित
सखुवा प्रसौनी
जसवन्त यादव
६,६४१
निर्वाचित
सिन्धुली
कमलामाई
मन्जुदेवकोटा
१२,६९४
निर्वाचित
गोलन्जोर
शंकरराज बराल
४,७४४
निर्वाचित
फिक्कल
पार्वती सुनुवार
४,०६२
निर्वाचित
राजु बराल
४,२५६
निर्वाचित
रामेछाप
उमाकुण्ड
शेरबहादुर सुनुवार
३,७२८
निर्वाचित
खाँडादेवी
ज्ञानकुमार श्रेष्ठ
७,३५९
निर्वाचित
रमा घिसिङ
७,४५८
निर्वाचित
मन्थली
लव श्रेष्ठ
९,७१८
निर्वाचित
ईश्वरी बस्नेत
९,१६१
निर्वाचित
लिखु तामाकोशी
दिपा पाख्रिन
४,१२६
निर्वाचित
दोलखा
जिरी
मित्रबहादुर जिरेल
२,७३७
निर्वाचित
कृष्णमाया बुढाथोकी(खड्का)
३,४३४
निर्वाचित
भिमेश्वर
कमला बस्नेत
७,२६४
निर्वाचित
मेलुङ
हिराकुमार तामाङ
५,१६९
निर्वाचित
गायत्री आचार्य
४,७०२
निर्वाचित
विगु
देवीका थामी
४,०१३
निर्वाचित
शैलुङ
पार्वती कार्की
५,१३५
निर्वाचित
सिन्धुपाल्चोक
ईन्द्रावती
झम्क नाथ नेपाल
७,१२७
निर्वाचित
शोभना तामाङ
६,५१३
निर्वाचित
पाँचपोखरी थाङपाल
टासी लामा
५,६०८
निर्वाचित
सुनिता अधिकारी
५,७२२
निर्वाचित
मेलम्ची
उमा प्रधान
१०,१६४
निर्वाचित
लिसंखु पाखर
मिठूदेवी लामा
३,२५१
निर्वाचित
सुनकोशी
टपिन्द्रप्रसाद तिमल्सिना
५,९३२
निर्वाचित
काभ्रेपलान्चोक
धुलिखेल
अशोककुमार ब्याञ्जु श्रेष्ठ
८,३५१
निर्वाचित
पनौती
गीता बन्जारा
१२,३३७
निर्वाचित
पाँचखाल
सूर्यमाया दनुवार
९,५३४
निर्वाचित
बनेपा
विमला सापकोटा दाहल
११,९९२
निर्वाचित
ललितपुर
कोन्ज्योसोम
कृष्णमान लामा
३,१०४
निर्वाचित
महालक्ष्मी
हरिगोविन्द श्रेष्ठ
९,३५०
निर्वाचित
ललितपुर
मन्जली शाक्य बज्राचार्य
२५,०८५
निर्वाचित
भक्तपुर
चाँगुनारायण
रमेश बुढाथोकी
११,१०७
निर्वाचित
सूर्यविनायक
वासुदेव थापा
१४,७५८
निर्वाचित
सरिता भट्टराई(तिमिल्सिना)
१४,४९०
निर्वाचित
काठमाडौं
कागेश्वरी मनोहरा
शान्ता थापा
९,९७५
निर्वाचित
काठमाडौं
सुनिता डंगोल
६८,६१२
निर्वाचित
गोकर्णेश्वर
सान्नानी लामा
८,८०४
निर्वाचित
चन्द्रागिरी
वसन्ती श्रेष्ठ
१५,५६४
निर्वाचित
टोखा
प्रकाश अधिकारी
१०,३४०
निर्वाचित
नागार्जुन
सुशीला अधिकारी
९,४७४
निर्वाचित
बूढानीलकण्ठ
मिठाराम अधिकारी
१४,२५०
निर्वाचित
अनिता लामा
१४,३१४
निर्वाचित
नुवाकोट
किस्पाङ
बिर बल तामाङ
३,६३८
निर्वाचित
रसुवा
उत्तरगया
माधवप्रसाद अर्याल
२,९९९
निर्वाचित
चमेली गुरुङ
३,१३४
निर्वाचित
गोसाइँकुण्ड
कैसाङ नुर्पु तामाङ
२,५६३
निर्वाचित
प्रतिमा तामाङ
२,५४५
निर्वाचित
नौकुण्ड
चन्द्रबहादुर ग्लान
२,९०४
निर्वाचित
धादिङ
गल्छी
केदारनाथ खतिवडा
७,३०९
निर्वाचित
थाक्रे
रामकुमार आचार्य
१०,३५५
निर्वाचित
मकवानपुर
ईन्द्र सरोवर
देवकृष्ण पुडासैनी शर्मा
३,७२२
निर्वाचित
उमाकुमारी लामा
३,७२५
निर्वाचित
भीमफेदी
हिदम लामा
५,५९१
निर्वाचित
चितवन
ईच्छाकामना
दानबहादुर गुरुङ
६,११०
निर्वाचित
माया सिलवाल
५,३४४
निर्वाचित
कालिका
विनोद रेग्मी
१०,७१४
निर्वाचित
विमला तामाङ
१०,४४९
निर्वाचित
खैरहनी
कविता उप्रेती
१३,०२५
निर्वाचित
माडी
ताराकुमारी काजी महतो
९,९०१
निर्वाचित
रत्ननगर
यादवप्रसाद पाठक
१३,५१४
निर्वाचित
लमजुङ
क्व्होलासोथार
सूर्यप्रसाद गुरुङ
३,८५६
निर्वाचित
गमीमाया गुरुङ
३,९८९
निर्वाचित
दोर्दी
युवराज अधिकारी
४,७३८
निर्वाचित
बेंसीशहर
गुमानसिंह अर्याल
९,४७९
निर्वाचित
पदमा गुरुङ
८,७१४
निर्वाचित
मध्यनेपाल
सीता गुरुङ
६,४१६
निर्वाचित
मर्स्याङ्दी
अर्जुन गुरुङ
६,१३१
निर्वाचित
जुनामाया थापा
५,८९५
निर्वाचित
सुन्दरबजार
भवानी केसी
५,०१८
निर्वाचित
तनहुँ
घिरिङ
होमबहादुर थापा
४,३३१
निर्वाचित
राधादेवी अधिकारी
४,४८१
निर्वाचित
बन्दीपुर
सुरेन्द्रबहादुर थापा
३,२२९
निर्वाचित
भिमाद
दधिराज सुवेदी
८,१२८
निर्वाचित
शारदा खनाल
७,६६७
निर्वाचित
म्याग्दे
श्रीप्रसाद श्रेष्ठ
४,९५०
निर्वाचित
स्याङजा
आँधीखोला
विश्वनाथ पौडेल
५,१७७
निर्वाचित
सीता थापा
५,२७३
निर्वाचित
कालीगण्डकी
खिमबहादुर थापा
६,७००
निर्वाचित
सावित्रा कोइराला
६,२२३
निर्वाचित
फेदीखोला
घनश्याम सुवेदी
३,८३६
निर्वाचित
देउकुमारी गुरुङ
३,९७८
निर्वाचित
वालिङ
कृष्ण खाँण
१३,७७६
निर्वाचित
विरुवा
सूर्यबहादुर कुँवर
४,८७२
निर्वाचित
भगवती शर्मा
४,९३७
निर्वाचित
हरीनास
खिमनारायणमानन्धर
४,७६९
निर्वाचित
इन्द्रकुमारी थापा राना
४,७४०
निर्वाचित
कास्की
अन्नपूर्ण
विष्णुबहादुर केसी
६,७२२
निर्वाचित
चन्द्रकला अधिकारी
६,६०८
निर्वाचित
पोखरा
मञ्जुदेवी गुरुङ
५८,५८२
निर्वाचित
मादी
कल्पना गुरुङ
५,८२८
निर्वाचित
रुपा
नवराज ओझा
५,७४९
निर्वाचित
लाल सुवा गुरुङ
५,३३२
निर्वाचित
मनाङ
चामे
लोकेन्द्रबहादुर घले
३२०
निर्वाचित
नार्पा भूमि
मेङमर फुन्चो लामा
निर्विरोध निर्वाचित
मनाङ ङिस्याङ
कान्छा घले
८६१
निर्वाचित
मुस्ताङ
थासाङ
प्रदिप गौचन
१,१४४
निर्वाचित
लो-घेकर दामोदरकुण्ड
लोप्साङ छोम्पेल विष्ट
६८९
निर्वाचित
छिरिङ ल्हामो गुरुङ
६४१
निर्वाचित
लोमन्थाङ
टसी न्हर्वु गुरुङ
६६८
निर्वाचित
छयुमी बिष्ट गुरुङ
६३२
निर्वाचित
वारागुङ मुक्तिक्षेत्र
रिङजीन नामगेल गुरुङ
८६७
निर्वाचित
ढिकि गुरुङ
७४९
निर्वाचित
पर्वत
कुश्मा
स्वस्थानी रिजाल
९,०९२
निर्वाचित
पैयूँ
यामकुमारी राना
३,७७७
निर्वाचित
महाशिला
इश्वरीप्रसाद भुसाल
२,७५३
निर्वाचित
धनसुवा विक
२,७०६
निर्वाचित
मोदी
हिरादेवी शर्मा
६,०१९
निर्वाचित
विमल लामीछाने
६,३०३
निर्वाचित
विहादी
मिना शर्मा तिवारी
३,२२७
निर्वाचित
म्याग्दी
अन्नपूर्ण
भारतकुमार पुन
४,०५८
निर्वाचित
दिवाकुमारी तिलिजा पुन
४,०१५
निर्वाचित
बेनी
सुरत केसी
७,६०३
निर्वाचित
मंगला
सतप्रसाद रोका
३,९६८
निर्वाचित
प्रेमकुमारी खत्री
४,२६१
निर्वाचित
मालिका
बेगप्रसाद गर्बुजा
३,०९१
निर्वाचित
लक्ष्मीदेवी घर्ती मगर पुन
३,१६७
निर्वाचित
वाग्लुङ
ढोरपाटन
देवकुमार नेपाली
५,६५०
निर्वाचित
नवलपरासी(पूर्व)
कावासोती
विष्णुप्रसाद भुसाल
१८,६०८
निर्वाचित
फुलकुमारी थनेत
१९,०२४
निर्वाचित
देवचुली
हरिप्रसाद न्यौपाने
१२,८०६
निर्वाचित
पार्वता तिवारी
१२,७४९
निर्वाचित
बुलिङटार
दिपेन्द्र सुनारी
४,०५९
निर्वाचित
बौदीकाली
प्रकाश ओझा
३,९७६
निर्वाचित
डिलकुमारी केसी सारु
३,९६२
निर्वाचित
मध्यविन्दु
भीमलाल अधिकारी
१६,२१२
निर्वाचित
पूर्णकला चौधरी
१६,१०५
निर्वाचित
विनयी त्रिवेणी
घनश्याम गिरी
७,६५८
निर्वाचित
भगवती वैदवार क्षेत्री
७,६७१
निर्वाचित
गुल्मी
कालीगण्डकी
मञ्जुकुमारी दर्लामी
४,४८५
निर्वाचित
छत्रकोट
रामप्रसाद पाण्डेय
६,५८६
निर्वाचित
सावित्रा ज्ञवाली
६,४७२
निर्वाचित
धुर्कोट
सीता गिरी
६,००१
निर्वाचित
मदाने
सरिता खड्का
४,५६७
निर्वाचित
मुसिकोट
जीबलाल खरेल जीवन
७,३९९
निर्वाचित
गंगा श्रेष्ठ
७,०११
निर्वाचित
रुरु
मिनादेवी गौतम
५,४५१
निर्वाचित
सत्यवती
टीकाराम पाण्डे
६,५८६
निर्वाचित
निरमाया तरामु
६,५७२
निर्वाचित
पाल्पा
तिनाउ
प्रेम श्रेष्ठ
५,०९०
निर्वाचित
निस्दी
मुक्तबहादुर सारु
६,६५२
निर्वाचित
तीरनकुमारी श्रेष्ठ
६,६३८
निर्वाचित
पूर्वखोला
नुनबहादुर थापा
६,०३९
निर्वाचित
भागिरथि शर्मा (भट्टराई)
५,८९४
निर्वाचित
बगनासकाली
सरस्वती दर्लामी (चिदी)
६,४६६
निर्वाचित
हरिप्रसाद पाठक
५,८७३
निर्वाचित
माथागढी
यमबहादुर चिदी
६,१०९
निर्वाचित
विष्णुमाया लुङचे
५,८८२
निर्वाचित
रम्भा
विष्णुप्रसाद भण्डारी
५,५८६
निर्वाचित
राधाकुमारी श्रेष्ठ
५,७१९
निर्वाचित
रुपन्देही
ओमसतिया
मन्जित कूमार यादव
४,८३२
निर्वाचित
गैडहवा
सुरेन्द्र पौड्याल
५,६३१
निर्वाचित
माधुरी जैसबाल
४,७५७
निर्वाचित
तिलोत्तमा
जगेश्वरदेवी चौधरी
२३,०८६
निर्वाचित
देवदह
ध्रुवप्रसाद खरेल
१२,९४३
निर्वाचित
विद्यालक्ष्मी गुरुङ
१३,७८४
निर्वाचित
बुटवल
सावित्रादेवी अर्याल
२५,०६१
निर्वाचित
लुम्बिनी सांस्कृतिक
कल्पना हरिजन
६,१६९
निर्वाचित
शुद्धोधन
शान्तादेवी ज्ञवाली
६,६८२
निर्वाचित
सिद्धार्थनगर
उमा अधिकारी
८,८१३
निर्वाचित
सैनामैना
विना राना
१२,७६९
निर्वाचित
अर्घाखाँची
छत्रदेव
मनी पन्थी
७,५१९
निर्वाचित
पाणिनी
टेकराज न्यौपाने
७,७४९
निर्वाचित
नर्मदा गौतम (पौडेल)
७,६६१
निर्वाचित
मालारानी
दलबहादुर भट्टराई
८,२८३
निर्वाचित
दिपा पोख्रेल
८,१५५
निर्वाचित
सन्धिखर्क
कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ
११,१३५
निर्वाचित
मिश्रा आचार्य
९,६४६
निर्वाचित
सितगंगा
गीता भाट
१०,२८८
निर्वाचित
कपिलवस्तु
बाणगंगा
चक्र पाणी अर्याल
१८,९९९
निर्वाचित
रीता कुमारी चौधरी
१९,३९९
निर्वाचित
यसोधरा
शिव दयाल तिवारी
४,४६२
निर्वाचित
गुन्जादेवी मौर्या
४,०४५
निर्वाचित
विजयनगर
गोपालबहादुर थापा
५,८३८
निर्वाचित
लक्ष्मीकुमारी चौधरी
४,९३०
निर्वाचित
शिवराज
शिवकुमारी चौधरी
७,९५५
निर्वाचित
प्यूठान
नौवहिनी
दिलबहादुर थापा
६,५३७
निर्वाचित
विस्ना थापा
६,३०४
निर्वाचित
सरुमारानी
झगबहादुर विश्वकर्मा
४,२८८
निर्वाचित
वसन्ता खड्का
४,३९४
निर्वाचित
रोल्पा
त्रिवेणी
कर्णबहादुर बाँठा मगर
५,०८५
निर्वाचित
दाङ
घोराही
नरुलाल चौधरी
३१,७२८
निर्वाचित
हुमाकुमारी डिसी
३०,४०३
निर्वाचित
तुलसीपुर
टिकाराम खड्का
३१,४०८
निर्वाचित
स्यानी चौधरी
३०,५९७
निर्वाचित
राप्ती
कमलापती चौधरी
६,६७४
निर्वाचित
बर्दिया
ठाकुरबाबा
विनाकुमारी भट्टराई
८,१७३
निर्वाचित
बढैयाताल
लक्ष्मीकुमारी अधिकारी
८,८५०
निर्वाचित
बासगढी
खडकबहादुर खड्का
१०,९४७
निर्वाचित
इन्दिरा चौधरी
११,०३५
निर्वाचित
नवलपरासी(पश्चिम)
रामग्राम
धनपत यादव
७,८२४
निर्वाचित
सरावल
सुखाडीप्रसाद चौधरी थारु
७,०५९
निर्वाचित
वासमती चमार
५,७४३
निर्वाचित
सुनवल
विमला अर्याल
१४,८३८
निर्वाचित
सूर्यप्रसाद दुवे
१३,७९८
निर्वाचित
पूर्वी रूकुम
सिस्ने
गोपाल रेउले
३,७६१
निर्वाचित
सल्यान
कालीमाटी
दानबहादुर खत्री केसी
३,७४१
निर्वाचित
सनसिल्ता वली(डीसी)
३,५३५
निर्वाचित
कुमाख
लालबहादुर रावत
४,१४३
निर्वाचित
छत्रेश्वरी
ओजबहादुर बुढाथोकी
३,८९२
निर्वाचित
बुद्धकुमारी खत्री
३,३८२
निर्वाचित
सुर्खेत
चिङ्गाड
बोधविक्रम जिसी
३,५९१
निर्वाचित
मिनाकुमारी रोकाया
३,५८१
निर्वाचित
भेरीगंगा
यज्ञप्रसाद ढकाल
१०,०२२
निर्वाचित
धनसरा बोहरा
९,६१४
निर्वाचित
लेकबेशी
विमला खड्लुक
६,१०९
निर्वाचित
वीरेन्द्रनगर
मोहनमाया भण्डारी
१६,०३८
निर्वाचित
नीलकण्ठ खनाल
२०,३६४
निर्वाचित
सिम्ता
ऐनबहादुर चन्द
६,१७०
निर्वाचित
गोमा शर्मा (रेग्मी)
६,०९१
निर्वाचित
दैलेख
आठबीस
तर्कबहादुर बडुबाल
५,३२७
निर्वाचित
कल्पनाकुमारी थापा
५,११३
निर्वाचित
गुराँस
टोपबहादुर बीसी
४,६८१
निर्वाचित
सिवाकुमारी खड्का
४,६९८
निर्वाचित
ठाटीकाँध
देवी राम बडुबाल
२,६९५
निर्वाचित
डुंगेश्वर
सुन्दरकुमार केसी
३,४०६
निर्वाचित
कलावती न्यौपाने
३,५७७
निर्वाचित
दुल्लु
विना कार्की
७,१६०
निर्वाचित
नारायण
लोमन शर्मा
५,४३६
निर्वाचित
तप्तकुमारी खड्का
५,६७३
निर्वाचित
जाजरकोट
जुनीचाँदे
बेदबहादुर शाही
३,४४४
निर्वाचित
बारेकोट
वीरबहादुर गिरी
३,९५४
निर्वाचित
भेरी
चन्द्रप्रकाश घर्ती
४,८४२
निर्वाचित
शिवालय
नैनसरा शाही
२,४२९
निर्वाचित
डोल्पा
छार्का ताङसोङ
कर्म ढुण्डुप गुरुङ
निर्विरोध निर्वाचित
त्रिपुरासुन्दरी
जनचन्द्र रोकाया
२,१०४
निर्वाचित
देवी घर्ती
१,८५६
निर्वाचित
शे फोक्सुण्डो
धावा सम्डुक गुरुङ
निर्विरोध निर्वाचित
कालिकोट
तिलागुफा
महेन्द्रबहादुर शाही
२,७५६
निर्वाचित
महावै
दानसिंह सेजुवाल
२,२७१
निर्वाचित
सान्नी त्रिवेणी
पार्वतीसिंह(संज्याल)
१,६८१
निर्वाचित
मुगू
मुगुम कार्मारोङ्ग
छिरिङ पुटी लामा
१,५६१
निर्वाचित
बाजुरा
खप्तड छेडेदह
दिलबहादुर रावत
३,७४७
निर्वाचित
गौमुल
हरिबहादुर रोकाया
३,४३४
निर्वाचित
सीता रोकाया (थापा)
३,१९४
निर्वाचित
जगन्नाथ
कालीबहादुर शाही
२,३१९
निर्वाचित
मरु कला बिष्ट
२,१७८
निर्वाचित
बडीमालिका
अमरबहादुर खड्का
४,०१९
निर्वाचित
नन्दाकुमारी थापा
४,२३३
निर्वाचित
बुढीगंगा
रामबहादुर बानियाँ
४,७७७
निर्वाचित
मायाकुमारी खड्का(कुँवर)
४,७२७
निर्वाचित
बुढीनन्दा
जनककुमार बोहरा
५,११५
निर्वाचित
हिमाली
राजकला सार्की
२,३६७
निर्वाचित
बझाङ
तलकोट
कलकबहादुर रोकाया
२,७५९
निर्वाचित
पार्वती कुवर भण्डारी
२,६२१
निर्वाचित
थलारा
प्रकाशबहादुर रोकाया
२,७७४
निर्वाचित
साइपाल
मानवीर बोहरा
६७५
निर्वाचित
डोल्मा तामाङ
६७५
निर्वाचित
अछाम
कमलबजार
शारदाकुमारी बिस्ट
४,५२८
निर्वाचित
तुर्माखाँद
डम्बरबहादुर बीसी
३,५२३
निर्वाचित
बिमलाकुमारी शाही
३,५०१
निर्वाचित
बान्नीगढी जयगढ
बिन्दु रावल
२,७३१
निर्वाचित
मंगलसेन
पदमबहादुर बोहरा
५,७३७
निर्वाचित
संगीताकुमारी रावल
५,७१९
निर्वाचित
डोटी
जोरायल
दुर्गा दत्त ओझा
३,४४९
निर्वाचित
जमुनाकुमारी बोहरा(रोकाया)
३,५९९
निर्वाचित
कैलाली
गोदावरी
शारदादेवी रोकाया
१०,६७०
निर्वाचित
चुरे
चक्रबहादुर बोगटी
३,३०५
निर्वाचित
धनगढी
कन्द्कलाकुमारी राना
१५,४७९
निर्वाचित
बर्दगोरिया
कर्णबहादुर कुँवर
५,८४२
निर्वाचित
लम्कीचुहा
जुना चौधरी
११,७०८
निर्वाचित
कञ्चनपुर
दोधारा चाँदनी
किशोर कुमार लिम्बु
७,१०४
निर्वाचित
बेलौरी
जोगराम चौधरी
७,५८३
निर्वाचित
लालझाडी
निर्मल राना
४,५१६
निर्वाचित
सपना चौधरी
३,५६१
निर्वाचित
शुक्लाफाँटा
रणबहादुर महरा
६,७७३
निर्वाचित
बैतडी
दशरथचन्द
पुष्करराज जोशी
६,५८५
निर्वाचित
दोगडाकेदार
चक्रबहादुर कार्की
४,९१७
निर्वाचित
पार्वती कार्की
४,७८४
निर्वाचित
पन्चेश्वर
गोरखबहादुर चन्द
३,७८२
निर्वाचित
विना भट्ट
३,०६४
निर्वाचित
शिवनाथ
शकुन्तला साउद
२,८१७
निर्वाचित
सिगास
धाना धामी
२,९३९
निर्वाचित
सुर्नया
अम्मरबहादुर कुँवर
२,३५०
निर्वाचित
दार्चुला
दुहुँ
नरेन्द्रबहादुर सिंह बडाल
२,८८६
निर्वाचित
महाकाली
नरसिंह चैंसिर
५,०१३
निर्वाचित
दुर्गाकुमारी खत्री
४,६२६
निर्वाचित
मालिकार्जुन
हिरासिंह धामी
४,०३४
निर्वाचित
व्याँस
मंगलसिंह धामी
२,९४९
निर्वाचित
शैल्यशिखर
विजयसिंह धामी
५,५०९
निर्वाचित
शान्ति खडायत
५,६४८
निर्वाचित